Genç Bayan Sevil

Selam, ben Bayan Sevil 20 yaşındayım atletik vücut hatları olan genç güzel bir kızım 174 boyundayım. Moda stilisti olan bir bayanın yanında yardımcı olarak çalışıyorum. Bir nevi bu kadın benim akıl hocam da diyebilirim. Hayatın inişli çıkışlı dönemlerinde beni yanına almış olan bu bayana çok şey borçluyum. Bana hayatımın en güzel çağlarını yaşattı diyebilirim. Son derece özel ortamlarda bulunmamı sağlayan bu ablamla öyle güzel vakitler geçiriyoruz ki, kimi zaman bu vakitlerde ona aşık bile olduğum oluyor. Lezbiyen değilim ama istese ona seve seve kendimi sunacak kadar seviyorum onu. Ama o hep bana erkeklerle olmayı öneriyor böylesi daha güzel olur diyor.

Özgür yaşamasını seven yapı olarak özgürlükten asla taviz vermeyen güzel bir kızım. Yaşamasını ve her gece olsa eğlenmesini çok istiyorum. Arkadaş çevresi olarak biraz seçici bir kızım. Bu nedenle benimle tanışarak iyi bir vakit geçirmek isteyen erkeklerin yanımdayken şanslı zamanlar geçirdiklerini itiraf edebilirim. Aslında takıntılarım yok daha çok ben eğlenirsem çevremdeki insanlarında eğlendiğini düşünen bir mantıkla hareket ediyorum.

Takıntıları olmayan bir kızla buluşmak ve cinsel bir beraberlik yaşamak kesinlikle iyi bir sonuç alınmasında etkilidir. Bende asla takıntılı olmayan ilişkide hiçbir zaman kural koymayan türde bir hatunum. İşimi daima severek yapıyor olmam zaten çevremdeki erkeklerle olan ilişkilerimde cömert olan yapım benim ne kadar özel bir bayan olduğumu güzel şekilde kanıtlamaktadır.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*