Gaziantep Ucuz Escort Bayan Neslihan

Selamlar, ben Bayan Neslihan 22 yaşında taş gibi vücut hatları olan sempatik174 boyunda özel bir bayanım. Yaşam tarzı olarak biraz soluksuz yaşamasını eğlenceye doymayacak şekilde yaşamasını çok seviyorum. Hayatıma etki edecek şeylere her zaman karşı çıkmaktayım. Bu nedenle çevreme fazla insan almıyorum. Oldukça temiz giyinen gezmesini ve alemlere akmasını çok seven bayanlardanım. Kurallarım asla olmaz ve asla kural koymayacak şekilde hayatımı devam ettiriyorum özel eğlencelerimle beraber.

Etrafında iyi şekilde tanınan oldukça çekici ve işini bilen elit bayanlardanım. Samimi bir yapım var ve gittiğim yerlerde insanların benimle konuşmaktan bile büyük keyif aldığını söylemem gerek. Çay içmesini seviyorum kimi zaman yakın bayan arkadaşlarımla piknik yapmaya falan bile gidiyorum. Aslında hayatta bana zevk verecek tat almamı sağlayacak ne varsa onu yapmaktayım. Çoğunlukla boş vakitlerimde resim merakım olduğundan resim yaparım ve bazı resimlerim çok beğeni aldığından sergilerde bile satılmaktadır diyebilirim. Bu bir kabiliyet elbette ama ben kabiliyetten öte resim yapmasını çok seviyorum içimden geliyor adeta diyebilirim.

Hayat tecrübesi yüksek ve sağlığı için her şeye dikkat eden türde bir bayanım. Kesinlikle boş vakitlerimi öldürmüyor keyfimi yerine getirecek güzel şeylerle değerlendiriyorum. Aslında hiç sıkıcı değilimdir ve bunu da yakın arkadaş çevrem bilir. Canımın istediğini yapmasını çok seviyorum bu nedenle hayatıma giren erkeklere en şahane şekilde cinsel beraberlikler sağlıyorum.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*